Head Elke kliendid ja sõbrad!

Seoses koroonaviiruse levikuga Eestis, kehtestas valitsus eriolukorra, mis toob kaasa muutusi meie igapäevaelus.

Hetkel on kõik meie Elke esindused avatud tavapärastel aegadel - lahtiolekuaegasid uuendame jooksvalt meie koduleheküljel.  Selleks, et tagada meie klientide ja töötajate tervis, oleme kasutusele võtnud erinevaid meetmeid. Töötajad ei tule haigestununa või nakatununa tööle, samuti rakendame põhjalikke hügieeni meetmeid oma esindustes ning loomulikult hoiame igapäevasel suhtlusel vestluspartneritega soovitatud distantsi.

 

Jätkuvalt kasutame teeninduses  lisaks istmekattele ka rooli ja käigukangi ühekordseid katteid ning põrandakaitset. Lisaks kasutavad tehnikud ühekordseid kindaid.  Koos saame keerulistest aegadest üle ja loomulikult lahendame kõik mured, mis Teie Toyotaga seonduvad.

 

Selleks, et aidata omalt poolt kaasa viiruse leviku tõkestamisele, soovitame külastada meie virtuaalset esindust, kus saate tutvuda  nii uute  kui ka kasutatud Toyota mudelitega, soetada rehve või teha erinevaid päringuid meie meeskonnaliikmetele.  Päringutele vastame tööpäeviti esimesel võimalusel või kuni nelja tunni jooksul.

 

Lisaks julgustame kõiki kasutama meie koduleheküljel online-vestlusakent. Ave on päriselt olemas ja elkelane juba palju aastaid. Ole julge – Ave abiga aitame Teid ka kontaktivabalt!

 

Oleme mõttekaaslased, kes ajavad ühist asja. Meie organisatsioonisisesed väärtused võtavad kokku, kuidas me elkelastena tegutseme - nii tööl kui ka lihtsalt inimestena.

 

Loe lisauudist siin.

 

Suur tänu mõistva suhtumise eest tänases keerulises situatsioonis ning jäägem terveks!

 

Sinu Elke

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...