Klaasikahju

 

Miks teha klaasitööd Elkes?

Elke on Toyotate ametlik esindus olnud juba üle 30 aasta, olles keskendunud täielikult ainult ühele automargile. Meie spetsialistid teavad Toyotast kõike. Mehaanikud täiendavad oma teadmisi järjepidevalt Toyota koolitustel, et pakkuda Teie autole kõrge kvaliteediga ja kõige kaasaegsemate meetoditega klaasitöid.

 

Kasutame Elkes Toyota originaal töövahendeid ja varuosi, mis annavad maksimaalse tulemused ja töökindluse Teie autole. Toyota originaal esiklaas ei moonuta juhi vaatevälja ning tagab parima turvalisuse liiklemisel.

 

Elke on kõigi Eesti tegutsevate kindlustusettevõtete usaldusväärne ning pikaaegne partner. Meie juures saate remontida kõik sõidukiga toimuda võivad kahjud, mille alla kuulub ka klaasikahju. Aitame kohapeal vormistada ja registreerida toimunud kahju, teostame vajalikud remonttööd kvaliteetselt ja  kiiresti. Kaskokindlustuse olemasolul on klaasivahetus ja klaasiparandus enamasti tasuta*.

 

*sõltub kindlustuspoliisi tingimustest

 

Kui klaasis on täke, mõra või muu kahjustus, siis võtke meiega ühendust ning meie spetsialistide abiga, saate lihtsalt välja selgitada, kas klaas tuleb parandada või vahetada.

 

 

Klaasivahetus

Väike täke esiklaasis võib tunduda tühise vigastusena, kuid juba kuu ajaga võib sellest saada mitmesentimeetrine mõra. Mõranenud esiklaas on otsene oht autos viibijatele – see häirib juhi vaatevälja, eriti pimedas, kus vastutulevate masinate tulede valgus mõrades murdub. Samuti segavad mõrad kojameeste tööd, mis toovad kaasa veel halvema nähtavuse. Kõigele lisaks tõestavad katsed, et ilmastikumõjude tõttu vähendavad mõrad turvaklaasist esiakna võimet reisijaid õnnetuse korral kaitsta. Koos klaasivahetusega soovitame vahetada ka kojamehed või kojamehe kummid. Vana ja kulunud klaasiga kasutuses olnud kahjustatud kojamees kahjustab ka uut klaasi.

 

Klaasiparandus

Tihti juhtub, et kõige ebasobivamal hetkel lendab auto esiklaasi kivi, millest tekib täke. Tavapraktika täkke likvideerimiseks on siiamaani olnud esiklaasi vahetus. Nüüd on olemas aga uudne tehnoloogia, mis võimaldab esiklaasi lihtsalt ja kiirelt ning odavalt remontida. Remondi käigus täidetakse täke fotopolümeeriga, mis peale UV-valgusega valgustamist omab sama tugevust nagu esiklaas ning täke muutub praktiliselt nähtamatuks. Selleks, et täket kvaliteetselt parandada, tuleks kohe pärast täkke tekkimist katta see koht kinni teibi või kleepsuga. Kui meie spetsialistid siiski jõuavad järeldusele, et klaasi pole võimalik parandada, teeme Teile soodsa pakkumise esiklaasi vahetuseks.

 

Millal parandada esiklaasi?

  • kui kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 23 mm;
  • kui kahjustus asub klaasi servast vähemalt 6 cm kaugusel;
  • kahjustus ei asu juhi klaasi poolel;
  • klaasi on võimalik parandada ilma klaasi soojendust rikkumata.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.