Miks teostada keretöid Elke esinduses?

Broneeri aeg keretöödeks  Miks hooldada oma autot ELKE esindustes?

 

 

Läbi pikkade aastate on Elke esinduste prioriteediks olnud nii pakutavate toodete kui ka teenuste kvaliteet. Meie töötajate kasutuses on moodsad tehnoloogiad nii kahjustuste kindlaks määramiseks kui ka nende kõrvaldamiseks. Samuti kasutame kõikide tööde puhul Toyota poolt aktsepteeritavaid kvaliteetseid materjale. Meie hoolde usaldatud sõiduk läbib karmi kvaliteedikontrolli. Lisaks suurtele kogemustele, mis on omandatud 30 tegutsemisaasta jooksul, on meie eeliseks üks automark, mis tagab veelgi kõrgema professionaalsuse. Tänu sellele, ei pea meie kliendid turvalisuse pärast muretsema ja saavad nautida murevaba sõitu.

 

Meeskonnaliikmed on kogemustega ja diplomeeritud oma ala spetsialistid. Korrapäraselt osaletakse täiendkoolitustel ning sooritatakse kutsemeisterlikkuse eksameid. Meie klienditeenindajad on samuti tugevate tehniliste teadmistega ja oma valdkonna professionaalid. Peale teenuse osutamist viiakse läbi kliendirahulolu uuring veendumaks, et kõik ootused on edukalt täidetud ning kauakestev koostöö saaks edukalt jätkuda.

 

Tänu pikaajalisele kogemusele ja koostööle kõikide kindlustusseltsidega, saame pakkuda oma klientidele otsekäsitlusteenust. Enam ei pea klient ise kindlustustega suhtlema. Nii saate kogu kahjuregistreerimise protsessi meie kätesse usaldada.

 

Jälgides remondi teostamisel Toyota standardeid, ligipääsu ametlikule remondi juhendite programmile TechDoc, tagame  sõiduki 12-aastase keregarantii. Lisaks, anname oma töödele alati üheaastase garantii.

 

Esinduses remonditud sõidukil säilib ajalugu, mis tagab lisaväärtuse Teie auto müügi protsessile.

 

Vähem tähtis pole ka ökoloogiline jalajälg. Kasutame keskkonnasõbralikke värve ning materjale ning sorteerime jäätmeid.

 

Samuti pakume kliendile soodsa hinnaga rendiautot. Lisaks, on olemas avar valvega parkla, kuhu klient saab oma auto turvaliselt jätta pikemaks ajaks.

 

Broneeri aeg keretöödeks  Miks hooldada oma autot ELKE esindustes?

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.