Toyota Next Liising

Vaata meie uusimaid pakkumisi Toyota Liisingu kalkulaator

 

SÕIDA UUE AUTOGA IGA 4 AASTA JÄREL

Toyota Next on uus liisingteenus, mis muudab uue Toyota soetamise ja olemasoleva auto vahetamise mugavamaks kui kunagi varem. Kogu asjaajamise eest hoolitseb Toyota – meie esindaja võtab sinuga ise ühendust ja teeb just sulle sobiva personaalse pakkumise, kusjuures olemasolevate lepingute lõpetamisega ei kaasne lisakulusid! Toyota Next liisinguga on sul alati uusim, nutikaim ja turvalisim Toyota mudel.

 

 

Selleks, et sinu Toyota-soov saaks täidetud just nii nagu tahad, oleme loonud mugava ja kiire liisinguteenuse. Toyota on vastupidav ja usaldusväärne ning samadest kriteeriumitest lähtusime ka liisingupartnereid valides. Kolme oma ala tipptegija koostöös on sündinud lahendus, mis teeb uue Toyota ostu taskukohaseks, paindlikuks ja mugavaks. Nii saad rooli istuda kiirelt ja liigse asjaajamiseta.

 

Toyota omanikele oleme välja töötanud ka spetsiaalse Toyota kindlustuse, mis pakub erinevaid lahendusi ootamatutes olukordades – olgu see tasuta asendusauto, kõikehõlmav autoabi või ainuõige taastusremont, mille puhul kasutatakse ainult Toyota originaalosi.

 

Kiired vastused

Nii nagu meie edasimüüjad oskavad vastata kiirelt kõigile Toyotat puudutavatele küsimustele, tuleb ka liisinguvastus kiirelt. Enamasti isegi juba 1 tunniga.

 

Mugavus ennekõike

Lisaks kiirele asjaajamisele oleme terve protsessi teinud sinu jaoks mugavaks. Meie juures ei pea oma väärtuslikku aega kulutama asjaajamisele, sest kõik vajalikud toimingud tehakse ära sinuga koos ja kohapeal, panka polegi vaja minna.

 

Toyota Liisingu eelised

 

Liisinguvõimalused

Kaks erinevat võimalust Toyota mudelite liisimiseks

 

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

 

Kasutusrent

Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Toyota Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

 

Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik:

 

Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Toyota Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

 

Vaata meie uusimaid pakkumisi Toyota Liisingu kalkulaator

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge