Toyota garantii ja maanteeabi

 

Toyota prioriteediks on alati kliendi rahulolu. Meie jaoks on oluline, et saaksid loota oma Toyotale mistahes hetkel ja olukorras.

 

Toyota panustab iga auto tootmisse palju aega ja pühendumust. Kõik selleks, et Sinu igapäevasõidud mööduksid muretult. Kui peaksid siiski vajama meie professionaalset abi, oleme Sinu jaoks alati olemas.

 

Toyota Relax garantii kuni 10 aastaks**

Igale uuele ja kasutatud Toyotale kehtib Toyota Relax garantii kuni 10 aastat. Selle 10-aastase perioodi sisse kuulub uue auto puhul Toyota 3-aastane tootjagarantii, mis hakkab kehtima sõiduki registreerimiskuupäeval. Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii, kui ka edasised korralised hooldused tehakse Toyota edasimüüja juures. Iga Toyota esinduses tehtud hooldusega kaasneb täiendav 12-kuuline / 15 000km (või vastavalt sõiduki hooldusintervallile) garantii ja seda kuni sõiduki 185 000 kilomeetrise läbisõiduni või 10 aasta vanuseks saamiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

 

Lisaks Toyota Relax garantiile kehtivad Toyota sõidukitele ka all olevad garantiikatted:

 

3-aastane tootjagarantii*

Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

 

10-aastane hübriidi veojõuaku garantii*

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi veojõuaku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et Sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras.

 

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses hoolduse teostamisel on Sinu jaoks tasuta.

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2019.

 

Enne 01.01.2019 Baltikumist ostetud ja väljastpoolt Balti riike ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset on võimalik pikendada veel kuni 5-aastaks peale hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat / 100 000 km) lõppemist kui hooldada autot regulaarselt Toyota esinduses ning hoolduse käigus lasta teostada ka hübriidsüsteemi ülevaatus.

 

10-aastane maanteeabi*

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib Sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni.

Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota ametlikust esindusest alates 01.01.2020.

 

5-aastane hübriidisüsteemi garantii*

Garantii katab kõik tootmisvigade tõttu tekkinud hübriidsüsteemi komponentide ja hübriidi veojõuaku rikked, mis tekivad tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib 5 aastat või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

 

12-aastane korrosioonigarantii*

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

 

Proace’idele ja Hiluxi kabiinile kehtib 6-aastane korrosioonigarantii. Hiluxi kastile kehtib 3-aastane korrosioonigarantii.

 

3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii*

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

 

Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.

 

Toyota Approved kasutatud sõidukite garantii ja maanteeabi 24 kuuks*

Toyota Approved kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida Sa kasutatud auto soetamise puhul ootad ning vajad. Lisaks anname Sulle ka täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

 

3-aastane garantii Toyota originaallisavarustusele*

Uuele autole paigaldatud Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.

 

* Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta ühendust Toyota ametliku edasimüüjaga.

** Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siit.

 

Loe maanteeabist lähemalt

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge