Toyota 5-aastane garantii ja maanteeabi

 

Toyota prioriteediks on alati kliendi rahulolu. Meie jaoks on oluline, et saaksid loota oma Toyotale mistahes hetkel ja olukorras.

 

Toyota panustab iga auto tootmisse nii palju aega ja hinge, et anname julgelt oma autodega kaasa viieaastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabiteenuse. See tähendab, et võid teha oma igapäevasõite täiesti muretult ning kui peaksid vajama meie professionaalset abi, oleme sinu jaoks alati olemas.

 

5-aastane garantii*

Me anname sinu Toyotale garantii viieks aastaks või kuni 150 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

 

Kõikidele PROACE’i mudelitele kehtib garantii 5 aastat või kuni 200 000 km.

5-aastane garantii kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2020.

 

Hübriidi aku 10-aastane garantii*

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi aku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele lausa 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras.

 

Garantii kehtib 5 aastat või 100 000 km. Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi aku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab aku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi aku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses on sinu jaoks tasuta.

 

10-aastane maanteeabi*

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Ja seda täiesti tasuta ka pärast garantii lõppu! Nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni. Maanteeabi sisaldab nii sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

 

 

Toyota Eurocare’i hädaabiteenistuselt saab abi järgmistel juhtudel:

Loe lähemalt

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2020.

 

12-aastane korrosioonigarantii*

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki keres (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

 

PROACE’idele ja Hiluxi kabiinile kehtib 6-aastane korrosioonigarantii. Hiluxi kastile kehtib 3-aastane korrosioonigarantii.

 

3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii*

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

 

Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.

 

TOYOTA PLUSi kasutatud sõidukite garantii ja maanteeabi 24 kuuks*

TOYOTA PLUSi kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida sa kasutatud auto soetamise puhul ootad ning vajad. Lisaks anname sulle ka täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

 

3-aastane garantii Toyota originaallisavarustusele*

Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.

 

* Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta ühendust Elke esindusega.

 


 

Vaata lisaks

Toyota Extracare | Lisagarantii

Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist.

Hübriidi aku 10-aastane garantii

Toyota hübriidi üks olulisemaid komponente on kõrgepingeaku. Kõrgepingeaku 10aastane garantii pakub teile meelerahu ja teadmist, et teie Toyota hübriidsüsteem on parimas võimalikus seisukorras. Peale selle aitab see säilitada teie sõiduki väärtust järelturul.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...