Toyota Garantii

Toyota jaoks on klient alati kõige tähtsam. Soovime, et meie kliendid saavad oma tegemistes Toyota peale alati kindlad olla. Seepärast on meie eesmärgiks luua sõidukeid, mis vastaks alati kõige kõrgematele nõudmistele.

 

Lühiülevaade garantiist

 

 

Toyota garantii üksikasjad

 

1. Üldine garantii 

Garantii alla kuuluvad kõik auto tootmisel või koostamisel tehtud vigadest tulenevad defektid, mis ilmnevad normaalse kasutuse puhul kas 3 aasta või 100 000 km jooksul (olenevalt sellest, kumb täitub enne). Esimesel aastal läbisõidupiirangut ei ole. 

 

Kui garantii alla kuuluv defekt põhjustab rikke, mille tagajärjel sõiduk kaotab liikumisvõime, katab garantii ka Toyota Eurocare’i* sõiduki pukseerimise teenuse. Sinu sõiduk viiakse lähimasse Toyota volitatud remonditöökotta. 

 

* Toyota Eurocare’i sõiduki pukseerimise teenuse tingimused on kirjas Toyota Eurocare’i lehel. 

 

2. Pinnarooste ja värvitöö

Garantii katab 3 aasta jooksul läbisõidust olenemata (v.a pikapi kast, millel on 1-aastane garantii) ka kerepaneelide pinnarooste ja värvidefektid, kui nende põhjuseks on materjali halb kvaliteet või valed töövõtted. 

 

3. Korrosioon 

Garantii pakub läbisõidust olenemata 12-aastast kaitset (mudelite Dyna 100/150, Hilux ja Proace puhul 6-aastast kaitset) kere mulgustumise vastu (seest väljapoole), mis on tekkinud korrosiooni mõjul seoses materjali või kooste halva kvaliteediga (v.a pikapi kast, millel on 3-aastane garantii). 

 

Sõna „kere” all mõistetakse Toyota algupäraseid lehtmetallist kerepaneele, k.a mootoriruumi kaas, uksed, pakiruumi kaas ja põrandapaneel. See ei hõlma kere külge kinnitatud osi, nt ehisprofiile, kaitseraudu ja hingi. 

 

4. Hübriidkomponentide garantii 

Garantii alla kuuluvad kõik auto tootmis- või koostamisvigadest tulenevad defektid, mis ilmnevad tavapärase kasutuse korral kas 5 aasta või 100 000 km jooksul (olenevalt sellest, kumb täitub enne), esimesel aastal kehtib läbisõidupiiranguta garantii järgmistele hübriidauto osadele:

 

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...