Toyota elektrifitseeritud autod

Maailma elektrifitseerimisel esirinnas

Meil on hea meel olla elektrifitseerimise alal tunnustatud liider. 1997. aastal tõime turule maailma esimese hübriidelektrilise seeriaauto. Üle kahe aastakümne kestnud investeeringute järel töötame praegu välja kõige täiuslikumat elektrifitseeritud autode valikut ning meil on kavas tuua 2025. aastaks turule 40 uut või uuendatud elektriautot. Hübriid-, pistikhübriid- või vesinikutehnoloogia valikuga saad nautida just sulle sobivat jõuallikat.

 

Leia enda jaoks sobiv jõuallikas

 

 

Täishübriid-elektriautod

Meie sujuvalt töötavad, säästlikud ja lihtsasti käsitsetavad neljanda põlvkonna hübriidautod pakuvad heitmevaba täiselektrilist sõitu kuni 70% linnasõitudest, ilma et neid oleks vaja vooluvõrku ühendada.

 

 

Pistikhübriid-elektriautod

Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu akutoitega elektriautole iseloomuliku nullemissiooniga.

 

 

Vesinikukütuseelemendiga elektriautod

Meie teedrajavad, kiiresti tangitavad ja enam kui 500 km sõiduulatusega vesinikukütuseelemendiga elektriautod pakuvad puhast ja võimsat jõudlust ning nende ainsaks heiteks on vesi.

 

Tutvu meie elektrifitseeritud mudelivalikuga

 

Yaris

 

C-HR

 

Corolla luukpära

 

Corolla Touring Sports

 

Corolla sedaan

 

RAV4

 

Highlander

 

Camry

 

Prius

 

Prius Plug-in Hybrid

 

RAV4 Plug-in Hybrid

 

Yaris Cross

 

Mirai

           
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge