Alati saab minna kaugemale

 

Toyota hübriidsõidukid on Euroopa kümne müüduima automargi seas madalaima keskmise CO₂-heitega. Toyota pole kunagi piirdunud ühe eesmärgi saavutamise ja sellega kaasneva mugavustsooniga, sest alati saab minna kaugemale. Nullemissioonist. Ootamatustest. Takistustest. Loomulikult ka oma võimete piiridest.

 

Meil on juba olemas tehnoloogiad, mis kasutavad puhtaid, taastuvaid ja jätkusuutlikke energiaallikaid, seega olemegi seadnud eesmärgiks liikuda nullemissioonist veelgi kaugemale. Ainult nii saame luua parema ühiskonna.

 

 

Tutvu meie teekonnaga puhtama ja parema maailma poole

 

Liigume nullemissioonist kaugemale

25 aastat on möödas ajast, mil Toyota Priuse turuletoomisega võtsime teejuhi rolli elektrifitseeritud sõidutehnoloogiate arendamisel. Oleme jätkanud selles valdkonnas pingutamist ega rahuldu enne, kui iga kliendi jaoks on loodud lahendus, mis sobib talle ja meie koduplaneedile. Selle tulemusena on meil valik elektrifitseeritud sõidukeid – nii täishübriide, pistikhübriide kui ka elektri- ja vesinikusõidukeid. Meie uusim eesmärk ei ole pelgalt nullheite saavutamine, vaid sellest kaugemale jõudmine, luues samal ajal sõidukeid, millel on positiivne mõju ümbritsevale keskkonnale. Täpselt nagu teeb seda vesiniku jõul töötav Toyota Mirai, mis eraldab ainult vett ja puhastab õhku.

 

Vaata lisa

 

Liigume takistustest kaugemale

Kui meil on vabadus liikuda, on kõik võimalik. Mistõttu töötamegi selle nimel, et aidata kujundada maailma, kus kõik saavad liikuda vabalt. Ühtlasi oleme aastatel 2018–2024 olümpia- ja paraolümpiamängude liikuvuspartner. Just 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel esitleme maailmale paljusid uusi mobiilsuslahendusi, mille hulka kuuluvad näiteks inimeste tugirobot, mis abistab neid, kes ei saa iseseisvalt liikuda, ja i⁠‑Ride – täiselektriline sõiduk, mis on mõeldud ratastooli kasutajatele ning mille eesmärk on muuta liikumine lihtsamaks ja tõhusamaks.

 

Vaata lisa

 

Liigume ootustest kaugemale

Soovime muuta iga sõidu nauditavaks. See tähendab, et lisaks juhile tuleb meil mõelda kõigi reisijate unikaalsetele liiklemis- ja liikumisvajadustele ning keskenduda teistele liiklejatele, kes meie sõidukitega kokku puutuvad. Näiteks meie prototüüp LQ kasutab juhi emotsioonide ja eesoleva tee paremaks mõistmiseks tehisintellekti abi, et tagada seeläbi kõigi liiklejate ohutus. T-Mate’i intelligentsed süsteemid on loodud just selleks, et meid kogu reisi vältel abistada, juhendada ja hoiatada. Veel oleme loonud virtuaalse THUMSi avariitarkvara ja et kasu oleks kõigile, tegime selle kättesaadavaks teistelegi autotootjatele. Teekonnal nullemissioonist kaugemale on meie eesmärk viia ka õnnetuste arv nullini.

 

Vaata lisa

 

Liigume oma võimete piiridest kaugemale

Tahame jõuda nullheitest kaugemale. Punktini, kus meie toodetel ja teenustel on positiivne mõju kogu ühiskonnale. See tähendab tooteid ja algatusi, mis aitavad rikastada elu kogukondades, ühiskonnas ja meie kõigi ühisel koduplaneedil.

 

Toyota keskkonnaväljakutse 2050 on meie kohustus saavutada tõeline jätkusuutlikkus kõiges, mida teeme. Võtame vastu ka ÜRO säästva arengu eesmärgid, aidates suurendada tehnoloogia-, loodus- ja täppisteaduste alal õppivate ning töötavate tüdrukute arvu. Töötame vesinikuühiskonna nimel, kus kogu transport ja terved linnad töötavad puhta vesinikkütusega. Liigume parema ja puhtama maailma poole, mis jõuab nullemissioonist kaugemale.

 

Vaata lisa

 

Toyota täishübriid-elektriautod  Toyota elektrifitseeritud autod

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.