Uus Toyota C-HR

Täiustatud legend

 

Hinnad  Liitu uudiskirjaga

 

Julge on nüüd veel julgem

 

Nüüd saad end väljendada uue stiilse Toyota C-HR-iga. Reegleid eirav ja teedrajavast originaalist inspireeritud Toyota C-HR on auto, mille sarnast teist ei leidu. Ebatavalise disainiga uus Toyota C-HR julgeb erineda.

 

 

Hinnad  Liitu uudiskirjaga

 

Uuenduslik välisilme

Uus Toyota C-HR rikub kõiki reegleid. Oma kupeeliku stiili ja jõulise hoiakuga püüab see auto kõigi pilku. Vabameelne ja innovatiivne, täpsete joonte ja dünaamilise profiiliga ideeauto on saanud reaalsuseks.

  • Uue kahetoonilise värvilahendusega on kontrastne must katus pikenenud auto tagaossa, järgides kere kurve ja rõhutades selle ilmekaid proportsioone.
  • Uue Toyota C-HR-i selgepiirilise ja skulptuurse stiili võtmeelemendid on Toyotal esmakordselt kasutatavad tasapinnalised uksekäepidemed.
  • Julge disain nõuab suuri detaile. Eritöötlusega 20-tollised veljed tõmbavad tähelepanu.
  • Soojusliku kasuteguriga klaasist valmistatud panoraamkatus toob sõitjateruumi valgust ja ruumikust ilma soovimatu soojuseta.

 

Rikkalik funktsionaalsus

Rikkalike funktsioonidega, ent intuitiivne uus Toyota C-HR on loodud mugavaks ja ja isikupäraseks kasutuseks, mis arvestab Sinu vajadustega. Oma sõidud saad muuta elamusteks juhtmevaba ühenduvuse, reageeriva meeleoluvalgustuse ja kaasahaarava ruumilise heli abil.

  • Apple CarPlay ja Android Autoga ühilduv Toyota Smart Connecti 12,3-tollise puuteekraani kaudu on maailm Sinu käeulatuses.
  • Isikupära lisab kohandatav meeleoluvalgustus – valida on 64 värvi hulgast. Valgustus muutub vastavalt väljast tulevale valgusele ja ööpäeva kulule. Kui on olemas ohutu väljumise abisüsteem, võib valgustus muutuda ka punaseks, et hoiatada kokkupõrkeohu eest.
  • Eritellimusel valmistatud JBL-i kõlarite heli on lihtsalt suurepärane. Kõrgkõlarite metallvõred aitavad esitada selgeid kõrgeid noote ning võimas bassikõlar annab edasi täpset bassi.
  • Meie uusim Toyota Safety Sense’i aktiivohutus- ja juhiabifunktsioonide pakett kuulub standardvarustusse ning see sisaldab eelmise mudeliga võrreldes uusi ja täiustatud võimalusi.

 

 

 

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.