Tutvu Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautoga

Miks kütuseelemendiga elektrisõiduk?

 

Tangitud viie minutiga

Toyota kiiresti ja lihtsalt tangitav elektriline vesinikkütuseelement toodab elektrit kütuseelemendiplokis vesiniku ja hapniku vahelise keemilise reaktsiooni abil. Vesinikupaagi täitmisele pumbast kulub vähem kui viis minutit, misjärel saad uuesti teele asuda ning sujuvat reisi nautida.

 

Suurepärane sõiduulatus

Toyota vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid on täis suurepäraseid uuendusi, mis viivad Sinu sõiduelamuse uuele tasemele. Meie uusima põlvkonna vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid – nagu Toyota Mirai – on suurema sõiduulatusega kui ükski teine elektrisõiduk.

 

Puhasta õhku kõikjal, kus sõidad

Toyota revolutsiooniline vesinikkütuseelemendiga elektritehnoloogia annab tõeliselt heitevaba sõidu. Vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid, mis eraldavad väljalasketorust vaid puhast vett, võivad muuta sõiduharjumusi ja tuua maailma puhtamad liikuvuslahendused.

 

Kuidas toimivad Toyota vesinikuautod?

Vesinikuenergia on meie tulevik. Viimasel kümnendil on vesinikust saanud sõidukite töökindel ja tavapärane energiaallikas, mis aitab keskkonda hoida. Allolevatelt animatsioonidelt näed, kuidas kütuseelement töötab.

 

 

Sõitmine kütuseelemendiga elektrisõidukiga

 

 

Korduma kippuvad küsimused

 

 

Kasuta kõiki oma elektrifitseeritud Toyota võimalusi

 

MyToyota digiteenused

Alates auto oleku kontrollimisest kuni salongi eeljahutuse/eelsoojenduseni – MyToyota nutitelefonirakendus aitab Sul vesinikkütuseelemendiga elektrilise Toyota kasutamise teha võimalikult mugavaks.

   
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.