Tutvu pistikhübriididega

Miks eelistada pistikhübriidi?

 

Tangi nagu tavaliselt

Pistikhübriidi tankimine on lihtne. Tangi bensiinimootorit bensiinijaamas nagu tavaliselt ning tee sisepõlemismootoriga pikemaid sõite.

 

Pistikhübriid

Kiireks ja muretuks laadimiseks paigalda kodulaadija ning kasuta ringi sõites avalikke laadimispunkte. Samuti saad oma Toyota pistikhübriidi laadida kodus tavalisest pistikupesast, näiteks öösiti või kui Sul on rohkem aega.

 

Väiksem heitkogus

Tänu sellele, et täiselektrilises režiimis on võimalik kaugemale sõita, saavad Toyota pistikhübriidid sõita kuni 75 km ilma kütust kasutamata ja heidet tekitamata.

 

Kuidas Toyota pistikhübriidid töötavad?

Pistikhübriid-elektriautod, nagu Toyota RAV4 Plug-in Hybrid ja Prius Plug-in Hybrid, pakuvad hübriidelektriautode silmapaistvat sõiduulatust ja mugavust ning lisavad neile akutoitega elektrisõiduki täiselektrilise võimekuse. Tutvu tehnoloogiaga lähemalt, vaadates allolevaid animatsioone.

 

 

Vaata meie pistikhübriide

 

 

Korduma kippuvad küsimused

 

 

Kasuta kõiki oma elektrifitseeritud Toyota võimalusi

 

MyToyota digiteenused

Alates auto oleku kontrollimisest kuni salongi eeljahutuse/eelsoojenduseni – MyToyota nutitelefonirakendus aitab Sul elektrifitseeritud Toyota kasutamise teha võimalikult mugavaks.

 

Toyota kodulaadija

Toyota kodulaadijaga saad pistikhübriid- või elektrisõidukit laadida mugavalt oma kodus. Soovid säästa kütust, elektri jõul kaugemale sõita või hoida kokku aega – Toyota kvaliteetne kodulaadija on alati mugav ja soodne võimalus sõiduki igapäevaseks laadimiseks.

 

Urmo Aava kogemus Toyota RAV4 Plug-in Hybridiga

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.