Tutvu hübriidautoga

Miks hübriidauto?

 

Tangi nagu tavaliselt

Hübriidauto tankimine on lihtne. Saad oma iselaadivat Toyota hübriidsõidukit tankida bensiiniga nagu tavalist autot.

 

Suurepärane sõiduulatus

Toyota hübriidelektrilised sõidukid kasutavad sujuvalt bensiini ja elektrit, et optimeerida sõiduulatust ja sõiduomadusi. Sõida nagu tavaliselt.

 

Iselaadimine

Toyota hübriidsõiduk laeb oma akut pidurdamisel ja vabakäiguga sõitmisel ise, nii et erinevalt akutoitega elektrisõidukist ei pea Sa hübriidi sõiduulatuse pärast kunagi muretsema.

 

Kuidas Toyota hübriidid töötavad?

Toyota hübriidsõidukitel on palju tavalise auto ja akutoitega elektriauto eeliseid. Sisepõlemismootor ja elektrimootor töötavad koos ühes moodsas ning hästi integreeritud jõuallikas. Mootor parandab sõiduomadusi, töötades samal ajal generaatorina, mis muudab üleliigse energia elektrilaenguks. Tulemuseks on ühtlane, säästlik ja rõõmu pakkuv sõidukogemus. Allolevad animatsioonid aitavad Sul paremini aru saada, kuidas meie hübriidid töötavad.

 

 

Vaata meie hübriidide valikut

 

 

Korduma kippuvad küsimused

 

 

Kasuta kõiki oma elektrifitseeritud Toyota võimalusi

 

MyToyota digiteenused

Alates auto oleku kontrollimisest kuni salongi eeljahutuse/eelsoojenduseni – MyToyota nutitelefonirakendus aitab Sul elektrifitseeritud Toyota kasutamise teha võimalikult mugavaks.

 

10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.