Tutvu Toyota täishübriid-elektriautodega

Alati täishübriid-elektriautod. Alati Toyota.

Toyota on täishübriid-elektriautosid ehitanud juba peaaegu veerandsajandit. Selle ajaga oleme samaväärsete bensiinimootoritega võrreldes vähendanud CO₂ heitmekogust maailmas rohkem kui 120 miljonit tonni. Meie täishübriid-elektriautosid kasutab kogu maailmas üle 17 miljoni autoomaniku.

 

Vali uus sõiduviis

Toyota täishübriid-elektriautod säästavad kütust ja raha ning pakuvad oma klassi väikseimat CO2 heitkogust. Kuna kõik meie täishübriid-elektriautod on iselaadivad, pole vaja neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendada.

 

SÕIDA NII NAGU IKKA

Toyota täishübriid-elektriautoga on mugav sõita. Bensiini- ja elektrimootoriga varustatud auto lülitub sujuvalt ühelt energiaallikalt teisele, mistõttu sõidad nii nagu alati.

 

VÄHEM CO2 HEITMEID

Keskkonnahoidlikum sõiduviis. Toyota täishübriid-elektriautod paiskavad õhku vähem süsinikdioksiidi kui samaväärsed bensiini- või diiselmootoriga autod. Oleme 23 aastaga vähendanud CO2 heitmekogust maailmas üle 120 miljoni tonni.

 

SÕIDA KINDLUSTUNDEGA

Oleme oma tehnoloogias nii kindlad, et anname hübriidauto veojõuakule 10-aastase garantii.

 

POLE VAJA VOOLUVÕRKU ÜHENDADA

Toyota täishübriid-elektriautod on iselaadivad ja neid pole vaja vooluvõrku ühendada. Lihtsalt istu sisse, kinnita turvavöö ja alusta sõitu.

 

Vali sobiv täishübriid-elektriauto

 

Yaris

 

Yaris Cross

 

Corolla luukpära

 

Corolla Touring Sports

 

Corolla sedaan

 

Corolla Cross

 

Toyota C-HR

 

Camry

 

Prius Plug-in Hybrid

 

RAV4

 

RAV4 Plug-in Hybrid

 

Highlander

 

10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.

 

Vaata lisa

 

Hübriidi juhendamine

Hübriidi juhendamise funktsioon juhendab Sind MyT rakenduse kaudu kontekstipõhiselt ja aitab parandada hübriidiga sõitmist Sinu varasemate sõitude põhjal. Nii saad elektrisõiduki režiimi maksimaalselt ära kasutada, vähendades sellega kütusekulu ja keskkonnamõju.

 

Vaata lisa

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.