Tutvu akutoitega elektriautoga

Miks elektriauto?

 

Lae kodus

Toyota akutoitega elektrisõidukite laadimine on ohutu, mugav ja lihtne. Saad laadida kodus, kasutades kodumajapidamise pistikupesa ja kaasasolevat laadimiskaablit, või valida kiirema variandina kodulaadija. Samuti saad kasutada paljudes avalikes laadimispunktides kiirlaadimist.

 

Erakordne sõiduulatus

Toyota akutoitega elektrisõidukid, näiteks Toyota bZ4x, suudavad ühe laadimisega sõita üle 500 km*.

 

* WLTP tsükkel. Sõiduulatus oleneb valitud varustustasemest, jõuallikast ja kohalikest sõidutingimustest.

 

Kuni 8-aastane elektrisõidukite veojõuaku tootjagarantii*

Elektrisõidukite veojõuaku garantii katab aku mahutavuse vähenemise alla 70% selle algsest mahust ja kestab kuni 8 aastat alates sõiduki esmaregistreerimise kuupäevast või kuni 160 000 km läbisõiduni (olenevalt sellest, kumb saabub varem; esimesel aastal piiramatu).

 

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.
Toyota bZ4X-i veojõuakule pakume lisaks kuni 10 aastaks pikendatud garantiid, mis hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või kuni 160 000 kilomeetrit.

 

Kuidas Toyota elektriautod töötavad?

Vaiksed, elegantsed ja elektrifitseeritud autodele ainuomaste meeliülendavate sõiduomadustega akutoitel elektrisõidukid kasutavad sõitmiseks ainult elektrit. Sisepõlemismootori ja kütusepaagi asemel on neil aku ja elektrimootor(id). Neid on lihtne laadida nii kodus kui ka tee peal. Tutvu tehnoloogiaga lähemalt, vaadates allolevaid animatsioone.

 

 

Vaata meie akutoitega elektriautosid

 

 

Korduma kippuvad küsimused

 

 

Kasuta kõiki oma elektrifitseeritud Toyota võimalusi

 

MyToyota digiteenused

Alates auto oleku kontrollimisest kuni salongi eeljahutuse/eelsoojenduseni – MyToyota nutitelefonirakendus aitab Sul elektrifitseeritud Toyota kasutamise teha võimalikult mugavaks.

 

Toyota kodulaadija

Toyota kodulaadijaga saad pistikhübriid- või elektrisõidukit laadida mugavalt oma kodus. Soovid säästa kütust, elektri jõul kaugemale sõita või hoida kokku aega – Toyota kvaliteetne kodulaadija on alati mugav ja soodne võimalus sõiduki igapäevaseks laadimiseks.

 

Täielik meelerahu

Naudi võimalikult muretut ja mugavat elektriauto omamise kogemust. Koos Toyotaga on Sul kohe olemas kõik olulised tooted ja teenused, mis aitavad Sul oma elektrisõidukist täiel rinnal rõõmu tunda.

 

Vaata lisa

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.