Toyota elektriautod

Kütuse- ja heitevaba sõit

Meie uue põlvkonna elektriautod põhinevad üle kahekümne aastasel elektrifitseerimise kogemusel, pakkumaks kompromissitut segu võimsusest, töökindlusest ja praktilisusest.

 

Tutvu meie elektrisõidukitega

Saa rohkem teada meie ülimalt tõhusate elektrisõidukite kasvava valiku kohta.

 

Toyota bZ4X

 

Proace City Electric

 

Proace City Verso Electric

 

Prace Electric

 

Proace Verso Electric

 

 

 

 

 

 

 

Hinda Toyota elektriauto võimalikku sõiduulatust

 

Hinda Toyota elektriauto võimalikku laadimisaega

 

Kõik elektriaku eelised

Kuna elektrisõiduk töötab ainult aku jõul, ei kasuta see üldse kütust ega tekita heitmeid. Lihtne laadimine, täpsus ja vaimustavad sõiduomadused tänu elektrimootoris kiirelt tekkivale pöördemomendile. Sellele kõigele lisanduvad tavalisest sõidukist madalamad käituskulud.

 

Püsiv võimsus

Sarnaselt teiste Toyota komponentidega on kõik meie akud loodud kestma. Meelerahu tagamiseks pakub Toyota sõiduki iga-aastase hoolduse käigus elektrisõiduki korrasoleku kontrolli, mis sisaldab aku pikendatud hooldust.

 

Toyota bZ tutvustus

Saa tuttavaks Toyota uue alamkaubamärgi Toyota bZ autodega. See järgmise põlvkonna elektriautode mitmekülgne pere läheb nullemissioonist kaugemale, et pakkuda elumuutvaid kogemusi. Rabav Toyota bZ4X on esimene mudel Toyota bZ perekonnast.

 

Avasta Toyota bZ

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.