Liigume oma võimete piiridest kaugemale

 

Tahame jõuda nullheitest kaugemale. Punktini, kus meie toodetel ja teenustel on positiivne mõju kogu ühiskonnale. See tähendab tooteid ja algatusi, mis aitavad rikastada elu kogukondades, ühiskonnas ja meie kõigi ühisel koduplaneedil.

 

Toyota keskkonnaväljakutse 2050 on meie kohustus saavutada tõeline jätkusuutlikkus kõiges, mida teeme. Võtame vastu ka ÜRO säästva arengu eesmärgid, aidates suurendada tehnoloogia-, loodus- ja täppisteaduste alal õppivate ning töötavate tüdrukute arvu. Töötame vesinikuühiskonna nimel, kus kogu transport ja terved linnad töötavad puhta vesinikkütusega. Liigume parema ja puhtama maailma poole, mis jõuab nullemissioonist kaugemale.

 

 

Vesinikuühiskond

Voolujoonelise Toyota Mirai turuletulekuga andsime alguse vesinikuühiskonna loomisele. Juba praegu suudab Mirai sõita nullheitest kaugemale, kuna selle heitmeks on ainult puhas vesi. See on alles esimene osa meie visioonist tuua puhas vesinikuenergia kõigisse ühiskonna-, transpordi- ja tehnoloogiavaldkondadesse – bussidest paatideni, veokitest tõstukiteni. Juba praegu oleme liikunud nullist kaugemale, luues vaiksemaid transpordilahendusi, mis suudavad sõites õhku puhastada.

 

Vaata lisa

 

Woven City innovatsioonilinn

Oleme liikunud vesinikusõidukite tootmisest sammukese kaugemale, ehitades üles Woven City innovatsioonilinna – täiuslikult ühendatud ja puhta vesiniku jõul töötava ökosüsteemi. See on tulevikulinna prototüüp, kus on võimalik kogeda puhta ja laialdasi kasutusvõimalusi pakkuva vesinikkütuse eeliseid ning pakkuda inspiratsiooni järgmistele põlvedele. Woven City on meie tulevikuinnovatsiooni elav ja hingav labor.

 

Vaata lisa (ENG)

 

e-Palette

Ülipõneva e-Palette prototüübiga teeb Toyota kommertstranspordi valdkonnas tõelise revolutsiooni. Autonoomsed sõidukid on ettevõtete jaoks suur edasiminek – need pakuvad mobiilset ruumi, mida saab kohandada kasutamiseks juuksurisalongina, restoranina, jõusaalina või isegi mobiilse hotellitoana. Ainult kujutlusvõime on piiriks. e-Palette pakub äridele põnevaid, elegantseid ja uudseid võimalusi klientideni jõudmiseks. Seda ka sõna otseses mõttes.

 

Energy Observer

Energy Observer viib heitmevaba liikuvuse maailma ookeanidele. Teedrajav vesiniku jõul töötav veesõiduk on varustatud täpselt sama kütuseelemendi tehnoloogiaga, mis on Toyota Mirai südameks. Energy Observer ei eralda ainult puhast vett, vaid on suuteline vesinikkütust tootma, kasutades mereveest vesiniku eraldamiseks päikeseenergia abi.

 

Vaata lisa (ENG)

 

Toyota Caetanobus

Vesinikkütusel töötava Caetanobusi heitmeks on ainult puhas vesi, mis tähendab, et see aitab tuua heitmevaba innovatsiooni just sinna, kus seda on kõige rohkem vaja – linnadesse. Viies reisijaid sinna, kuhu vaja, puhastab buss samal ajal linnaõhku. Caetanobusil on veel üks trikk varuks – see oskab suhelda fooridega, mis võimaldab juba eos kiirust vähendada ja seeläbi vähendada ummikutes seismiseks kuluvat aega.

 

JAXA kuukulgur

Koostöös Jaapani kosmoseagentuuriga viime heitmevaba mobiilsuse isegi meie koduplaneedist kaugemale. Täpsemalt öeldes Kuule. Toyota vesiniku jõul töötav JAXA kuukulgur eraldab liikudes ainult puhast vett ning suudab läbida Kuu pinnal pikki vahemaid, ilma et see mõjutaks Kuu niigi habrast atmosfääri ja puutumatut pinnakihti.

 

Toyota keskkonnaväljakutse 2050

Globaalse ettevõttena võtab Toyota kohustusi täie tõsidusega. Seetõttu plaanime viia heitmevaba teekonna uuele tasandile, jätkates nullist kaugemale strateegiat tulevikus ja läbi kogu toodangu tarneahela. Ehk meie jaoks ei tähenda see ainult kohustust viia aastaks 2050 kõigi uute sõidukite süsinikdioksiidi heitkogused nulli. See tähendab, et nulli peavad jõudma ka toodete elutsükli ja tehaste tööga kaasnevad heitkogused ning miinimumini tuleb viia puhta vee kasutamine.

 

Vaata lisa

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.