1. Uus auto on säästlikum kui vana

Enamasti räägitakse autovahetuse puhul vaid uue auto väiksemast kütusekulust. See on oluline argument – näiteks on viimase põlvkonna Toyota Avensis 2,0 Valvematic CVT keskmine kütusekulu tänu Optimal Drive’i mootoritehnoloogiale 2006. aasta analoogse Avensise mudeliga võrreldes tervelt 2,3 l / 100 km väiksem.

 

 

Kui arvestada, et auto sõidab aastas keskmiselt 30 000 km, siis uue mudeli puhul oleks kütusesääst ca. 690 liitrit, ehk aastas ligi 800-eurone kokkuhoid!

2. Elkes on vana auto hindamine tasuta

Oma praeguse auto turuväärtuse saate ilma igasuguse kulu ja kirjadeta meie esinduses teada. Sõidukiga hooldusesse tulles saavad meie kasutatud autode müügikonsultandid Teie auto tasuta ära hinnata.

 

Isegi kui Teil ei ole praegu plaanis oma autot müüa, ei tee tema turuväärtuse teadmine halba. Kindlasti saate meilt lisaks ka häid soovitusi, kuidas oma auto turuväärtust säilitada.

 

Astuge läbi või võtke Teile sobival viisil ühendust meie kasutatud autode müügikonsultantidega.

3. Uue auto hoolduskulud on planeeritavad

Oluline, aga tihti tähelepanuta jäänud argument on uue auto remondikulude puudumine. Vanema auto omanik võtab remondikulusid loomuliku osana auto ülapidamiskuludest. Kui aga kõrvutada neid uue auto liisingmaksega, võib uus auto isegi odavam tulla. Rääkimata remondiga kaasnevast aja- ja närvikulust.

 

Kui Teie sõiduki hooldus- ja remondikulud muutuvad prognoosimatuteks, st ka oma ala parimad spetsialistid ei oska ennustada, millal ja missugust remonti auto vajab, on õige aeg osta uus auto. Uue auto hoolde- ja remondikulusid on valdavalt võimalik planeerida, sõidukile kehtib tehasegarantii, mida saab kuni 5 aastani pikendada. Lisaks saate meie hoolduskalkulaatori abiga selge ettekujutuse sõiduki järgmise hoolduse hinnast.

4. Uue auto liisingumakse võib olla sama mis vanal

Sama kiiresti, kui areneb autotööstus, toimuvad muudatused ka finantssektoris. Võib juhtuda, et praegu pakutavad liisingutingimused on märgatavalt soodsamad, kui veel mõni aeg tagasi loota võis. Autovahetajate sagedasemaid hirme on see, et uue sõiduki soetamine suurendab igakuiseid liisingumakseid, tegelikult ei pruugi see aga nii olla, sest üldjuhul ületab tagasiostuhind liisingu jääkväärtust.

 

Näiteks oli ühel Toyota Avensise omanikul jäänud 5-aastase liisinguperioodi lõpuni pool aastat ja tema esialgne soov oli liisingulepingut pikendada. Sõiduki hindamisel selgus, et uue Toyota Avensise ostu korral jääb kuumakse samaks, klient aga võidab rahaliselt, kuna autol on väiksem kütusekulu, ülalpidamine on soodsam ja remondikulud puuduvad. Loomulikult langes otsus uue Toyota Avensise kasuks, sest autovahetusega ei kaasnenud kulusid.

5. Autovahetuse protsess on kiire ja mugav

Automüük on imelihtne! Vähemalt nende jaoks, kes oma auto müügi Elke ülesandeks jätavad. Elkes saab vana auto uue vastu vahetada lihtsalt ja kiirelt. Kohapeal on tasuta nii vana auto hindamine kui ka igakülgne nõustamine. Aitame korraldada ka liisingu, vaatame üle kehtivad liisingulepingud ja nõustame parimate valikute osas. Asjaajamisele kulub maksimaalselt kaks nädalat. Kui autole järele tulete, on see juba täielikult sõiduvalmis: olemas on soovitud lisavarustus ja kõik vajalikud paberid ning registreerimised. Lühidalt – kõik, mida Te auto vahetamiseks ise tegema peate, on ühel korral Elkesse kohaletulek, e-kirjade lugemine tingimustega tutvumiseks, kirjadele tagasiside andmine ja kõige lõpuks uuele sõidukile järele tulemine.

6. Uus auto pakub uusi võimalusi

Autode disain ning konstruktsioonilahendused pakuvad üha uusi võimalusi auto ruumikuse suurendamiseks ning praktiliseks kasutamiseks.

 

Näiteks on Toyota mudelivalik täienenud mitme praktilise uue tulijaga, nagu universaalkerega Auris Touring Sports või legendaarne Corolla, mis on töökindluse ja kvaliteedi sümbol aastast 1966. Arvestades, et kütusesääst muutub järjest aktuaalsemaks teemaks, on märkimisväärne ka hübriidide valik: Yarise hübriid, Aurise hübriid, Auris Touring Sports hübriid, Priuse hübriid, Prius Plug-in (pistikust laetav) ja maailma esimene 7-kohaline hübriid-mahtuniversaal Prius+.

 

Tasub ka mainida, et kõik uued Toyota mudelid on vanematest väiksema tuuletakistusteguriga, mis tähendab väiksemat kütusekulu.

7. Vanema sõiduki turuväärtus kahaneb iga päevaga

Üle 5 aasta vanune sõiduk kaotab iga kuuga arvestatava osa oma väärtusest ja järjest suuremat rolli hakkab sealjuures mängima läbisõit. Olulise languse toob kaasa 200 000 km verstapost, olenemata sellest, kui heas korras sõiduk tegelikult on.

8. Toyotale saab kindel olla

Toyota kvaliteet ja töökindlus on teada-tuntud ja tunnustatud. Seda on kinnitanud ka ajakirja Auto Bild ja Saksa sertifitseerimisasutuse TÜV 2014. aasta aruanne, mille järgi on Toyota kõige usaldusväärsem automark.

 

Toyota katsetamisprotsessid on kogu autotööstuses ühed ulatuslikumad. Kõiki autosid hinnatakse täielikult kõige äärmuslikumates tee- ja ilmastikuoludes ning seda mitte ainult ohutust silmas pidades, vaid jälgitakse ka nende sooritusvõimet kõikides tingimustes. See ilmneb ka väljapaistvatest tulemustest, mida Toyota on saavutanud Euro NCAP ohutustestides.

 

Toyota-omanikud teavad, et Toyota tähendab suurepärast teenindust. Meie spetsiaalse väljaõppe saanud autotehnikud tuvastavad auto talitluses ka kõige väiksema ebakõla ja kõrvaldavad selle juba esimesel korral. Toyota autotehnikud on sertifitseeritud karmide standardite järgi. Nende käsutuses on ajakohased diagnostikaseadmed ning loomulikult kasutavad nad ainult Toyota originaalvaruosi, mis garanteerivad kvaliteedi.

 

Teenindus on paindlik ja Teie vajadustele kohandatav – olgu selleks siis fikseeritud hinnaga hoolduskavad või kiirteenindus kuluosa väljavahetamiseks Teie lõunapausi ajal.

 

Vähetähtis pole ka asjaolu, et me registreerime täpselt kõik toimingud, et tagada teeninduse jätkusuutlikkust ja hoida Teie auto väärtust.

 

Toyota garantii annab meelerahu viieks aastaks.

Teame, et uus auto on meie klientide jaoks üks tähtsamaid oste. Peale selle, et Toyota valimine annab Teile automaatselt kindlustunde, et ostate põhjalikult katsetatud ja erakordselt töökindla auto, pakume Teile kõikehõlmavat garantiid, mis tagab Teile ostu tehes täieliku südamerahu. Toyota Extracare’iga on garantiid võimalik pikendada viie aastani. Hea on teada ka seda, et Toyota ei jäta autojuhti kunagi hätta, sest Toyota Eurocare tagab kolme aasta jooksul alates auto ostust ööpäevaringse hädaabiteenuse.

 

Lugege garantii üldtingimusi siit:

9. Toyota Liising on soodne

Toyota Liising. Lihtsam ja mugavam finantseerimine.

Toyota Liising pakub Teile taskukohaseid, paindlikke ja mugavaid lahendusi uue auto ostu finantseerimisel. Meie eesmärk on ostuprotsessi lihtsustada, et saaksite võimalikult kiiresti oma uue Toyota rooli istuda.

 

Toyota Liising pakub kolme erineva tasemega liisingupaketti, mis kõik sisaldavad erinevaid võimalusi.

 

Toyota edasimüüja hoolitseb kogu liisinguprotsessi eest ja paljudel juhtudel võib saada positiivse liisinguvastuse vähem kui tunniga! Te ei pea oma aega finantsasutuste vahel jooksmisele kulutama, sest kõiki vajalikke toiminguid saab mugavalt teha Teie Toyota edasimüüja juures.

 

Arvutage liisingumaksed Toyota liisingukalkulaatori abil.

 

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu liisingutingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...