8. Toyotale saab kindel olla

Toyota kvaliteet ja töökindlus on teada-tuntud ja tunnustatud. Seda on kinnitanud ka ajakirja Auto Bild ja Saksa sertifitseerimisasutuse TÜV 2014. aasta aruanne, mille järgi on Toyota kõige usaldusväärsem automark.

 

Toyota katsetamisprotsessid on kogu autotööstuses ühed ulatuslikumad. Kõiki autosid hinnatakse täielikult kõige äärmuslikumates tee- ja ilmastikuoludes ning seda mitte ainult ohutust silmas pidades, vaid jälgitakse ka nende sooritusvõimet kõikides tingimustes. See ilmneb ka väljapaistvatest tulemustest, mida Toyota on saavutanud Euro NCAP ohutustestides.

 

Toyota-omanikud teavad, et Toyota tähendab suurepärast teenindust. Meie spetsiaalse väljaõppe saanud autotehnikud tuvastavad auto talitluses ka kõige väiksema ebakõla ja kõrvaldavad selle juba esimesel korral. Toyota autotehnikud on sertifitseeritud karmide standardite järgi. Nende käsutuses on ajakohased diagnostikaseadmed ning loomulikult kasutavad nad ainult Toyota originaalvaruosi, mis garanteerivad kvaliteedi.

 

Teenindus on paindlik ja Teie vajadustele kohandatav – olgu selleks siis fikseeritud hinnaga hoolduskavad või kiirteenindus kuluosa väljavahetamiseks Teie lõunapausi ajal.

 

Vähetähtis pole ka asjaolu, et me registreerime täpselt kõik toimingud, et tagada teeninduse jätkusuutlikkust ja hoida Teie auto väärtust.

 

Toyota garantii annab meelerahu viieks aastaks.

Teame, et uus auto on meie klientide jaoks üks tähtsamaid oste. Peale selle, et Toyota valimine annab Teile automaatselt kindlustunde, et ostate põhjalikult katsetatud ja erakordselt töökindla auto, pakume Teile kõikehõlmavat garantiid, mis tagab Teile ostu tehes täieliku südamerahu. Toyota Extracare’iga on garantiid võimalik pikendada viie aastani. Hea on teada ka seda, et Toyota ei jäta autojuhti kunagi hätta, sest Toyota Eurocare tagab kolme aasta jooksul alates auto ostust ööpäevaringse hädaabiteenuse.

 

Lugege garantii üldtingimusi siit:

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...