Toyota bZ | elke.ee

 

Mine Toyota bZ-iga nullheitest kaugemale

Algamas on uus põnev ajastu. Uhiuus Toyota bZ-seeria läheb nullheitest kaugemale, et muuta elusid ja kogemusi. Meie missioon on parandada kõigi liikuvust. Tutvustame uuenduslike elektrisõidukite järgmist põlvkonda: elegantse modernse disaini ja erakordse võimekuse sundimatu segu pakub nullheitega sõitu, mis erineb kõigist teistest. Toyota bZ-seeriaga vähendad oma mõju planeedile ning naudid muljet avaldavat jõudlust ja uuenduslikke tippklassi funktsioone. Toyota bZ on veel üks samm säästlikuma ühiskonna poole. On aeg minna nullheitest kaugemale ja avastada Toyota bZ.

 

Inspireerivad võimalused

 

 

Inimkeskne disain, parem liikuvus kõigile

Peale väiksema keskkonnamõju, mille üle võib uhke olla, tähendab nullheitest kaugemale minek midagi palju enamat. Meie eesmärk on pakkuda paremaid liikumisvõimalusi toodete ja teenuste kaudu, mis suurendavad sõidurõõmu, kuid samal ajal tagavad kõigi liiklejate ohutuse. Tänu värskest mõttelaadist sündinud uuele spetsiaalselt elektrisõidukitele mõeldud veermikuarhitektuurile vastab Toyota bZ-seeria neile ootustele – ja enamgi veel. Toyota bZ-seeriaga soovime teha liikumisvõimalused kõigile kättesaadavaks ja lõbusaks ning muuta ühiskonda paremaks.

 

Toyota bZ-i neli sammast

Välja on töötatud uus elektrisõidukitele mõeldud veermikuarhitektuur, et need väärtused ellu viia.

 

Toyota bZ | elke.ee

Sina ja keskkond

Toyota eesmärk pole ainult nullheitest edasi liikuda, vaid mõelda ka kogu sõiduki energiatõhususe suurendamisele. See tähendab, et auto liikumiseks ja sõiduulatuse suurendamiseks kasutatakse taastuvenergiat, näiteks päikeseenergiat. Kuna Toyota soovib energiatarbimist ja jäätmeid vähendada, saab aku komponente ja materjale tulevikus taaskasutada või isegi uuteks akumooduliteks ümber töötada.

 

Toyota bZ | elke.ee

Sina ja Su auto

Tutvustame elektrisõidukitega uut sorti põnevust. Sinu auto on palju enamat kui vaid transpordivahend – Toyota bZ saab aru, et see peab olema nutikas kaaslane. Need elektrisõidukid kasutavad uusimaid tehnoloogilisi funktsioone, et pakkuda suurepärast ühenduvust, samal ajal kui sujuv kiirendus ja erakordne juhitavus teevad sõitmise äärmiselt lõbusaks.

 

Toyota bZ | elke.ee

Sina ja inimesed

Sõitjateruum on muudetud sotsiaalseks alaks, mis ühendab peret ja sõpru. Vaiksed, avarad ja luksuslikult mugavad Toyota bZ sõidukid pakuvad jagatud kogemuste jaoks suurepärast keskkonda. Kõigil on külluslikult ruumi, et suhelda, ideid vahetada ja pikematel reisidel lõõgastuda.

 

Toyota bZ | elke.ee

Sina ja ühiskond

Toyota bZ loob heitevaba liikuvuse, nutikate tehnoloogiate, muljet avaldava aku võimsuse ja oma klassi parima ohutuse abil turvalisema ühiskonna, kus kõik naudivad suuremat meelerahu.

 

Miks valida Toyota elektrisõiduk?

Enam kui 25-aastase kogemusega Toyota näitab teed täiesti elektrilisse tulevikku. Kuigi praeguseks on teedel juba rohkem kui 18 miljonit Toyota elektrisõidukit ja valida saab 17 elektrilise mudeli vahel, jätkab Toyota erakordsete uuenduste pakkumist ja rõõmustab kliente üle maailma. Tänu laialdastele kogemustele akutehnoloogia väljatöötamisel ja energiavoogude edukal haldamisel pakuvad Toyota elektrisõidukid usaldusväärset ja kauakestvat jõudlust.

 

 

Toyota bZ4X-i maailma esmaesitlus

 

Toyota bZ | elke.ee

 

Loe lähemalt

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.