Toyota Highlander
Prindi

Vali suur. Vali hübriid.

Toyota Highlander on hübriid, mis pakub mõlemat. Toyota Highlander Hybrid ei tee kompromisse – sel on piisavalt võimsust, et kiiresti mööda maanteid sõita, aga väike CO₂-heide linnas liiklemiseks.

 

Igaks sõiduks. Igale juhile.

Tänu võimalustele, mida pakub 2.5-liitrine hübriidmootor Hybrid Dynamic Force, kohaneb Toyota Highlanderi hübriid iga olukorraga ja saad oma sõidu efektiivsust ise kohandada. Vali endale sobiva jõudlusomadusega režiim (NORMAL, ECO, SPORT või EV) ning saad hea kiirenduse, võimsuse ja juhitavuse ning vaikse ja mugava sõidu.

 

Sõida hübriidi jõul. Sõida omal moel.

Uus, 2.5-liitrine hübriidmootor Hybrid Dynamic Force on piisavalt võimas, et vedada kahetonnist haagist, ja see on kombineeritud nelikveoga, mis lülitub vajaduse korral automaatselt sisse. Nelikveosüsteem rakendab tööle põhimootorist sõltumatu täiendava tagumise elektrimootori, mis annab tagumistele ratastele lisajõudu, takistades esirataste libisemist.

 

Sõida stiilselt. Sõida mugavalt.

Tõeline meisterlikkus peitub detailides. Toyota Highlanderi hübriidi puhul tähendab see reguleeritava kõrgusega luksuslikke nahkistmeid, millel on soojendus- ja jahutusfunktsioon, et juht ja reisijad tunneksid end alati hästi. Kõrgem istumisasend annab juhile hea ülevaate kogu teest.

 

Mitmekülgne salong. Mitmekülgne sõit.

Highlanderi salong kohandub kõigega, mida pead kaasa võtma – pakiruumi ja istmeid saab kohandada vastavalt vajadusele.

 

Piisavalt ruumi terve elu jaoks

Toyota Highlander mahutab mugavalt ja stiilselt kuni seitse inimest ning loomulikult on iga istme ees rohkelt jalaruumi. Eraldi panipaigad ja USB-laadimiskohad võimaldavad kõigil sõidu ajal meelelahutust nautida.

 

Loodud paindlikuks

Paindlikumaks muudetud Highlanderi hübriid võimaldab Sul vedada kõike. Kui autos on seitse inimest, mahuvad 332-liitrisesse (kuni katuseni, sh laadimispinna alune hoiuruum) pakiruumi vabalt ära kõigi asjad.

 

Ruumi tervele perele

Kui klapid tagumise istmerea kokku, on Toyota Highlanderis 865-liitrine (kuni katuseni, sh hoiuruum pakiruumi põhja all) pakiruum ja viis istekohta – nii on Sul alati ruumi, sõltumata sellest, kuhu või kellega Sa sõidad.

 

Nutikad hoiulahendused

Kui Sul on siiski rohkem ruumi vaja, on Highlanderil varuks üllatus. Kui klapid kokku teise istmerea, jääb autosse kaks istekohta ning tervelt 1909 liitrit (kuni katuseni, sh hoiuruum pakiruumi põhja all) hoiuruumi, mis sarnaneb juba kaubiku omaga.

 

Ühendatud maailm

Innovatsioon viib kogu maailma edasi. Highlander on täis uusimat tehnoloogiat, mis lisaks sõiduelamuse täiustamisele toetab ka Su igapäevaelu.

 

Ühenduses Sinu maailmaga

Lihtsalt ühenda oma Apple'i või Androidi telefon ja juhi 12,3-tolliselt multimeediaekraanilt kõike – saad helistada, kuulata lemmikmuusikat ja kasutada navigatsioonisüsteemi. Tänu keskkonsoolil olevale juhtmevabale laadimisalusele ei pea Sa kunagi muretsema ühenduse kadumise pärast.

 

Ole alati asjadega kursis. Ole täielikult keskendunud.

12,3-tollise TFT-ekraani puhul on valikus neli kujundusviisi: Casual, Smart, Though ja Sporty. Eelmiste Highlanderi mudelitega võrreldes on ekraan suurem ja täiesti uuelt näidikuplokilt näed kõike vajalikku korraga.

 

Kõik on näha

Smart View' peeglid võimaldavad ümbrusest täieliku ülevaate saada ja pakuvad reaalajas pilti tagaakna ülaservas olevast kõrglahutusega kaamerast. Takistamatu vaade, isegi kui pakiruum on laeni täis laaditud.

 

KAUGTEENUSED

Tehnoloogia igapäevaeluks. Täiustatud digitaalsete pardafunktsioonidega tehnoloogia, mugavate kaugteenuste ja T-Mate’i ohutus- ja abisüsteemidega oled alati sammu võrra eespool. Toyota Smart Connect võib muuta iga sõidu elamuseks. Saad kasutada mugavat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning saada reaalajas liiklusteavet.

 

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Corolla sedaan varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid omadusi, kõigi Corolla luukpära puhul pakutavate funktsioonidega saad tutvuda auto konfiguraatoris.

Vaata lisa

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelLuxuryExecutivePremium
Toyota Highlander 2.5 HYBRID DYNAMIC FORCE, 140 kW
nelikvedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), maastur, 5 ust, 7 kohta
Hind56 10061 30065 600

Ava varustuse võrdlus

Arvutused on ligikaudsed ja võivad erineda kliendile pakutavatest tingimustest. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.13% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 56 950 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 39%, krediidisumma käibemaksuga 48 407.50 EUR, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000km/aastas, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intress 2% aastas, lepingutasu 500 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 38 299.21 EUR. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.