Toyota Highlander
Prindi

  • Parim osa mõlemast maailmast. Highlanderi elegantne ja maitsekas voolujooneline disain on klass omaette, samas kui luksuslik salong mahutab mugavalt kogu pere.
  • Säästlik sõit. Highlander on hübriid, mis pakub parimat osa mõlemast maailmast. Sel on piisavalt võimsust, et pikkadel reisidel kiiresti mööda maanteid sõita, aga väike CO2 heide linnas liiklemiseks. Vali, kuidas sõidad: režiimidel NORMAL, ECO, SPORT ja EV on kõigil oma jõudlusomadused.
  • Piisavalt ruumi seitsmele. Piisavalt ruumi terve elu jaoks. Toyota Highlanderi salong kohaneb kõigega, mida pead kaasa võtma. Kui autos on seitse inimest, pakub 322-liitrine pakiruum külluslikult ruumi kõigi asjade jaoks. Klapi tagumine istmerida kokku ja pakiruum suureneb lausa 865 liitrini. Klapi ka teine istmerida kokku ning tulemuseks on muljetavaldavad 1909 liitrit hoiuruumi.
  • Sinu ohutuse nimel. Highlanderi varustusse kuulub Toyota Safety Sense – täiustatud juhiabisüsteemide komplekt.
  • Tehnika viimane sõna. Tänu hulgale intuitiivsetele multimeediafunktsioonidele on Highlanderi sõitjateruumis olemas kogu vajalik tehnoloogia. Muljetavaldav 12,3-tolline multimeediaekraan näitab kõike vajalikku alates navigatsioonist kuni lemmikesitlusloendini – kõik see on sõidu ajal kergesti loetav. Standardvarustusse kuuluva Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil on telefoni lihtne ühendada. Tead alati, mis järgmisena juhtub – see kõik on multimeedia puuteekraani vahendusel ligipääsetav.
Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10aastane garantii
Vaata lisainfot
Toyota garantii 5 aastat / 150000 km
Vaata lisainfot

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelLuxuryExecutivePremium
Toyota Highlander 2.5 HYBRID DYNAMIC FORCE, 140 kW
nelikvedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 7 kohta
Hind44 90049 90055 900

Ava varustuse võrdlus

Kliki hinnal ja uuri lähemalt.
Tutvu ka laoautode pakkumistega. Laoautode pakkumised leiad siit.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...