Põhiomadused

Toyota Highlander | elke.ee

Igaks sõiduks. Igale juhile.

 

Võtnud kasutusele meie neljanda põlvkonna hübriidajami, laseb Highlander nautida maasturi kõiki eeliseid, tegemata seda kütusekulu ja heitmete arvelt.

 

Highlander näitab oma klassis võimsuse ja heitmete tasakaalu tipptaset: sujuvakäiguline 2,5-liitrine mootor Hybrid Dynamic Force arendab 248 hobujõudu, kulutades 100 kilomeetrile vaid 6,6 liitrit kütust ja eraldades kilomeetriga 146 grammi süsinikdioksiidi. Põhivarustusse kuuluva nelikveo turvalisuse ning erksa, kuid mugava vedrustusega Highlander pakub rõõmu ja turvalisust kõigile seitsmele reisijale.

 

Sõida hübriidi jõul. Sõida omal moel.

 

Uus 2,5-liitrine hübriidmootor Hybrid Dynamic Force on piisavalt võimas, et vedada kahetonnist haagist, ja see on kombineeritud nelikveoga, mis lülitub vajaduse korral automaatselt sisse. Nelikveosüsteem rakendab tööle põhimootorist sõltumatu täiendava tagumise elektrimootori, mis annab tagumistele ratastele lisajõudu, takistades esirataste libisemist.

Toyota Highlander | elke.ee

 

Toyota Highlander | elke.ee

Stiil ja ruum. Igaks elujuhtumiks.

 

Jõulise hoiaku ja 20-tolliste kergmetallvelgedega Highlander ühendab maasturi välimuse ning maastikuauto karmi võlu.

 

Seitsmekohalises Highlanderis on piisavalt ruumi ka kolmandas reas, kuhu pääseb kergelt kaks täiskasvanut. Jalaviibutuse andur annab käed vaba ligipääsu 658 liitrit mahutavale pakiruumile, mida saab laiendada 1909 liitrini – et alati oleks käepärast küllaldaselt ruumi.

 

Parim osa mõlemast maailmast

 

Highlanderi elegantne ja maitsekas voolujooneline disain on klass omaette, samas kui luksuslik salong mahutab mugavalt kogu pere.

Toyota Highlander | elke.ee

 

Toyota Highlander | elke.ee

Säästlik sõit

 

Highlander on hübriid, mis pakub parimat osa mõlemast maailmast. Sel on piisavalt võimsust, et pikkadel reisidel kiiresti mööda maanteid sõita, aga väike CO2 heide linnas liiklemiseks. Vali, kuidas sõidad: režiimidel NORMAL, ECO, SPORT ja EV on kõigil oma jõudlusomadused.

 

Piisavalt ruumi seitsmele. Piisavalt ruumi terve elu jaoks.

 

Toyota Highlanderi salong kohaneb kõigega, mida pead kaasa võtma. Kui autos on seitse inimest, pakub 322-liitrine pakiruum külluslikult ruumi kõigi asjade jaoks. Klapi tagumine istmerida kokku ja pakiruum suureneb lausa 865 liitrini. Klapi ka teine istmerida kokku ning tulemuseks on muljetavaldavad 1909 liitrit hoiuruumi.

Toyota Highlander | elke.ee

 

Toyota Highlander | elke.ee

Sinu ohutuse nimel

 

Highlanderi varustusse kuulub Toyota Safety Sense – täiustatud juhiabisüsteemide komplekt.

 

Tehnika viimane sõna

 

Tänu hulgale intuitiivsetele multimeediafunktsioonidele on Highlanderi sõitjateruumis olemas kogu vajalik tehnoloogia. Muljetavaldav 12,3-tolline multimeediaekraan näitab kõike vajalikku alates navigatsioonist kuni lemmikesitlusloendini – kõik see on sõidu ajal kergesti loetav. Standardvarustusse kuuluva Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil on telefoni lihtne ühendada. Tead alati, mis järgmisena juhtub – see kõik on multimeedia puuteekraani vahendusel ligipääsetav.

Toyota Highlander | elke.ee
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge